Szafka na buty 80 cm niezbędnym meblem w każdym mieszkaniu

Posiadanie szafki na buty to konieczność. Należy zadbać o to, by podczas urządzania mieszkania, przewidzieć przestrzeń i na nią. Obuwie, które nie ma swojego stałego miejsca, najczęściej ulega zniszczeniu.

Szafka na buty w przedpokoju

Mieszkania w bloku przeważnie mają bardzo małe korytarze.
Jednak najczęściej posiadają wnękę, którą można zaaranżować do przechowywania odzieży wierzchniej oraz butów.
Ułatwia to znacznie organizowanie się podczas wychodzenia z domu np. z dziećmi.
Należy pamiętać, że przedpokój to wizytówka mieszkania i warto w nim zachować odpowiedni porządek
Dobrym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji powieszenie na ścianie wieszaka, pod którym znajdować się będzie szafka na buty 80 cm. https://gornapolka.com/tp/szafka-na-buty-z-siedziskiem-80-cm/

Przechowywanie w sypialni

W mieszkaniach o ograniczonej powierzchni

, sprawdza się także ustawienie szafki na buty w sypialni. Sypialnie, najczęściej posiadają część przeznaczona na przechowywanie. To tam chowane jest obuwie czekające na odpowiednią porę roku.
Szafka na buty może być wąska i wysoka, co ułatwi jej umiejscowienie na niewielkiej przestrzeni.

Buciki w dziecięcym pokoju

Aranżacja dziecięcego pokoju, powinna także zawierać miejsce na przechowywanie odzieży oraz butów. Jeśli domownicy przechowywać będą obuwie w swoich pokojach, wielkie szafy zabierające miejsce w niewielkich korytarzach staną się zbędne.

Przemyślane przechowywanie butów oraz ciuchów nie jest łatwą sprawą, ułatwia jednak znacznie wyjścia z domu, zapobiega niszczeniu odzieży, pomaga w przeorganizowaniu szafy z sezonu zimowego na letni. Warto się więc nad tym pochylić urządzając mieszkanie.