hokery do kuchni

Hokery kuchenne: komfort w kuchni każdego dnia

Hokery kuchenne to przede wszystkim wygoda i możliwość komfortowego zjedzenia posiłku przy stole w kuchni lub przy wyspie. Pomimo że najczęściej spotykane są między innymi w barach oraz w salonach fryzjerskich, to z powodzeniem sprawdzają się także właśnie w domu.

Czym są hokery?

Hokery to nic innego, jak siedziska, fotele oferowane na jednej, stabilnej nóżce, bądź też na czterech nogach. Najczęściej posiadają one doskonałą stabilność i są w pełni bezpieczne. Oprócz tego, są wyposażone w funkcję regulacji wysokości, dlatego też istnieje możliwość dopasowania ich do indywidualnych preferencji oraz wysokości blatu.

Zalety hokerów kuchennych

Hokery kuchenne przede wszystkim w żadnym wypadku nie rysują podłóg. Charakteryzują się one także tym, że istnieje możliwość obracania ich w dowolnym kierunku, co w szczególności ułatwia między innymi kontakt z innymi domownikami. 

Niektóre hokery są również wyposażone w oparcie oraz wygodne siedzisko, które są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Obecnie wśród nich najczęściej spotykane są między innymi siedziska z ekoskóry oraz wykonane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Niektóre posiadają także pikowane materiały. Chromowana stopa gwarantuje każdemu stabilność i bezpieczeństwo siedzenia. Co ciekawe, na rynku można również znaleźć stołki i taborety na kółkach.

Hokery najczęściej ustawia się przy wyspach kuchennych. Dzięki nim, można przebywać w kuchni, siedzieć przy blacie, a nawet spożywać posiłki lub przygotowywać różne potrawy.

Ceny i aktualne trendy hokerów kuchennych znajdziecie tutaj: https://www.edinos.pl/hokery-kuchenne