Narożniki ze skóry oraz weluru

Podczas urządzania salonu trzeba zawsze zdecydować czy umieścić w nim narożnik czy klasyczną kanapą. Dziś wielu właścicieli niewielkich mieszkań decyduje się na małe narożniki, które to prezentują się bardzo zgrabnie oraz elegancko.

Mały narożnik rozkładany o miękkim obiciu

Narożniki to uniwersalne oraz praktyczne i funkcjonalne podczas użytkowania meble, które od pewnego czasu królują w wielu nowocześnie urządzonych salonach. Ich wybór na rynku jest ogromny. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą nie tylko kolorystyką i designem, lecz także tkaniną obiciową.

Do najczęściej stosowanych w stolarstwie tworzyw obiciowych zalicza się mikrofazy, szenile oraz miękkie oraz miłe w dotyku welury. Tego typu narożniki nie tylko pięknie się prezentują w każdym gustownie urządzonym wnętrzu, lecz także można w łatwy sposób utrzymać je w czystości. Można je bowiem wyczyścić w szybki i prosty sposób używając do tego celu oferowane na rynku preparaty do czyszczenia tapicerki. Na lśniącym czystością narożniku można pozwolić sobie na wspólne biesiadowanie z rodziną w miłej oraz przyjemnej atmosferze.

Decydując się na zakup małego narożnika warto zawsze wybrać model obity w taką tkaninę, która to idealnie wkomponuje się we wnętrze naszego salonu – więcej.

Eleganckie i trwałe narożniki obite skórą

Każdy narożnik rozkładany mały niezwykle oryginalnie się prezentuje jeśli jest wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej w ciekawej kolorystyce. Co prawda tego typu meble wypoczynkowe są zazwyczaj droższe, ale potrafią one nadać każdej przestrzeni niezwykle eleganckiego oraz uroczego wyglądu. Narożniki z naturalnej skóry doskonale sprawdzają się jako meble reprezentacyjne z których to korzystamy tylko okazjonalnie.

Aby służyły niezawodnie przez szereg długich lat warto odpowiednio o nie zadbać. W tym celu warto je regularnie konserwować przy pomocy specjalnych preparatów powszechnie dostępnych na rynku.

Tańszym odpowiednikiem są narożniki obite eko -skórą, która to jest jednak mniej trwała podczas intensywnego użytkowania.
Bogata oferta sprawia, że każdy klient zainteresowany zakupem może wybrać narożnik idealny dla swego mieszkania.