pufa siedzisko

Szafka na buty z siedziskiem w stylu skandynawskim

Każdy właściciel doskonale wie, że przedpokój stanowi wizytówkę całego mieszkania. Goście, którzy to zaraz po wejściu do naszego domu będą potykać się o buty raczej nie będą zachwyceni. Widok sterty obuwia nie napawa bowiem dumą. Aby raz na zawsze skończyć z bałaganem w przedpokoju, warto zakupić funkcjonalną szafkę na buty. 

Szafka na buty to niezwykle praktyczny mebel, który nie zajmuje dużo miejsca, a znacząco zmienia atmosferę w domu. Dzięki niej każdy domownik wie, gdzie ma przechowywać swoje obuwie. 

Przedpokój w stylu skandynawskim 

Przestronność oraz funkcjonalność to najważniejsze elementy wystroju mieszkania w stylu skandynawskim. Stonowane kolory oraz naturalne materiały pozwalają bowiem na uzyskanie minimalistycznego oraz niezwykle przytulnego wnętrza.Każdy przedpokój gustownie się prezentuje, jeśli znajduje się w nim odpowiednio dobrana szafka, w której można ukryć buty wszystkich domowników.

Szafka na buty z siedziskiem w stylu skandynawskim 

Nowoczesne i solidne szafki na buty z siedziskiem są niezastąpionym elementem wystroju każdego nowoczesnego przedpokoju. Mebel ten jest nie tylko niezwykle funkcjonalny lecz również cechuje się wyjątkowym designem.  Skandynawska szafka z siedziskiem jest niezwykle kompaktowa, bowiem zajmuje mało miejsca, pozwalając jednocześnie na przechowywanie wielu par obuwia. Posiada ona pojemne, zamykane półki oraz niezwykle wygodne siedzisko z poduszką ze skóry ekologicznej, w modnym odcieniu szarości. Dzięki niemu zakładanie obuwia jest bardzo. Na rynku są dostępne szafki z otwieraną górna pokrywą, dzięki czemu można przechowywać w tam drobne przedmioty, takie jak łyżka i pasta do butów czy parasol na deszczowe dni.